Return to Кормові компоненти

Рідкі вітамінно-мінеральні суміші

Незважаючи на те, що корми звичайно містять вітаміни і поживні речовини, є ситуації, коли на деякий час пропонуються додаткові препарати, що застосовуються з питною водою.

Наприклад, у разі недостатнього споживання поживних речовин із звичайним кормом, що часто спостерігається у молодняку тварин, а також в стресових ситуаціях (зміна температурного режиму, перевезення, зміна раціону, хвороби) або з причини розладу травлення. Крім того, тварини потребують підтримки під час підвищених навантажень, наприклад, у періоди швидкого зростання, у разі субклінічних захворювань, під час вакцинацій.

  • Ліквіфос (Німеччина) Препарат рекомендується для використання як профілактичний засіб для забезпечення належної мінералізації кісток у найбільш інтенсивний період росту та розвитку птиці, у разі послаблення апетиту, під час линьки та слабкості кінцівок. У разі виникнення проблем пов´язаних з засвоєнням кальцію та фосфору, для профілактики рахіту, дисхондроплазії, остеопорозу та перозу. В окремих випадках, для старших курей, та в період найбільш інтенсивної кладки яєць, щоб поповнити, викликаний погіршеним засвоєнням дефіцит кальцію та фосфору. Для поліпшення міцності шкаралупи яєць та зменшення кількості яєць низької якості. Нормалізація обміну речовин, підвищення продуктивності сільськогосподарських тварин і птиці.
  • Монвіт Л  (Саудівська Аравія)        Жидкая сбалансированная комбинация витаминов, аминокислот для дополнительного краткосрочного добавления в питьевую воду в периоды возросших потребностей в витаминах. Кормовая добавка особенно рекомендована для профилактики гиповитаминоза и предотвращения дефицита аминокислот у высокопроизводительных животных и птицы в стрессовых ситуациях.     
  • АД3Е, Е+селен, тощо

Для більш досконалого додавання вітамінів, вакцини, підкислювача, антибіотиків через воду компанія пропонує медікатор від 0,1 до 2%, виробництва Франція

Permanent link to this article: http://ukrfeed.com.ua/?page_id=48