Return to Амінокислоти

L-треонін

treL-Треонін служить структурним елементом і входить до складу більших молекул пептидів і білків. Метаболічна роль треоніну різноманітна й дозволяє йому брати участь у синтезі білків кістякових м’язів, травних ферментів, імунних білків, синтезі гліцерину й енергетичному обміні. Досвіди, проведені на свинях, показали, що з віком у крові свиней відбуваються істотні зміни концентрації окремих метаболітів.

L-Треонін – відноситься до групи незамінних амінокислот. Він, як і метіонін, бере участь у боротьбі з відкладенням жиру в печінці, підтримує роботу шлунково-кишкового каналу, бере участь у процесах метаболізму й засвоєння. Треонін необхідний для нормального росту, тому що він сприяє утворенню колагену, еластину й білків зубної емалі. Треонін стимулює імунітет.

Властивості треоніну

L-Треонін відноситься до групи незамінних амінокислот. У рослинних білках міститься в недостатній кількості. Для компенсації дефіциту в організмі й збалансування комбікормів застосовується кормовий кристалічний L-Треонін. L-Треонін випускається в сухій формі, і вноситься в комбікорми й кормові добавки на комбікормових заводах, або в кормоцехах господарств.

Склад і форма випуску L -Треоніну

L-Треонін являє собою білий кристалічний порошок із вмістом активної речовини не менш 98,5 %. Препарат має низький вміст пилу й летких речовин.

Показання до застосування

Багато видів зернових і інші кормові компоненти мають низький вміст треоніну. Для подолання цього дефіциту в них потрібно його додавати. Це особливо важливо при балансуванні раціонів на основі пшениці, ячменю й сорго. У цих видах зерна Треонін часто виявляється другою амінокислотою, якої не вистачає.

Дози й спосіб застосування L-Треоніну

Препарат вносять у комбікорми, премікси й кормові добавки на комбікормових заводах або кормоцехах господарств. Кількість Треоніну, що вводиться в комбікорми, залежить від виду й віку сільськогосподарських тварин, у т.ч. птиці.

Умови зберігання L-треоніну

В сухому, захищеному від світла приміщенні при температурі до 30 °С. Строк придатності препарату – 5 років.

Вид упакування

Поставка відбувається в мішках по 25 кг, біг бегах.

Permanent link to this article: http://ukrfeed.com.ua/?page_id=115