Return to Реалізація домашньої птиці

Водоплавна птиця, індик, цесарка

– бройлерні каченята кросу Мулард

mulardБройлерна качка виведена у Франції (гібрид самок пекінської качки та селезнів мускусної качки). Ідеально підходить як для інтенсивної відгодівлі (в курниках), так і відгодівлі в домашніх умовах. В віці 7 тижнів качка досягає ваги 4 кг. Протягом 12 тижнів відгодівлі качка досягає ваги приблизно від 5,0 (качки) до 7,0 (качур) кг. Вона характеризується: високим статусом здоров’я і легкою адаптацією, високими темпами росту,м’ясом із низьким вмістом жиру і високим вмістом білку

каченята чистої породи кросу Пекінська

8

Качка чистої породи (генетична перша ліня). Самки Пекінської качки використовуються у відтворенні стад качок Мулард. Ідеально підходить для відгодівлі в домашніх умовах. Вони дуже стійкі до хвороб, прості в розведенні та швидко ростуть. У віці 7 тижнів качка досягає ваги 3 кг. Протягом 12 тижнів відгодівлі качка досягає ваги приблизно від 4 до 4,5 кг. Вони вирощуються для: м’яса, яєць, білого пуху і пір’я для постільної білизни. Качки, схрещені з безпородними качками, особливо із білою качкою дають багато здорових нащадків.

 

каченята чистої породи кросу Мускусна

muscus6Від звичайних качок відрізняється тим, що може обходитись без водойми. Через незвичну зовнішність та, особливо, м’ясистий наріст на дзьобі, свійську мускусну качку часто називають індокачкою, вважаючи її гібридом качки та індички.Вага тіла чотиримісячної самиці мускусної качки становить близько 2,0 – 3,0 кілограм, самця — від 3,0 до 5,0 кілограм. Ми продаємо качок чистої породи (генетична перша ліня). Самці Мускусної качки використовуються у відтворенні стад качок Мулард. Ідеально підходить для відгодівлі в домашніх умовах.

– бройлерні індики кросу Канадський чорний

3Ці індики ідеально підходять для відгодівлі в домашніх умовах. Вони дуже стійкі до хвороб та швидко ростуть. У віці 7 тижнів індик досягає ваги 5 кг. Протягом 12 тижнів відгодівлі індик досягає ваги приблизно від 7 до 9 кг.

Ми продаємо тільки самців.

 

– бройлерні індики кросу Бронзовий

2

– бройлерні гуси білі кросу Г 35

3Стійкі до хвороб та швидко ростуть. В віці 7 тижнів гусь досягає ваги 4 кг. Протягом 12 тижнів відгодівлі гусь досягає ваги приблизно від 6 до 7 кг.

 

 

бройлерні гуси сірі кросу Г 36

8

 

 

 

– бройлерні цесарки кросу Екоп

7

Дуже стійкі до хвороб та швидко ростуть. У віці 7 тижнів цесарка досягає ваги 1,7 кг. Протягом 12 тижнів відгодівлі цесарка досягає ваги приблизно від 2,6 до 3,5 кг.

М’ясо цесарки вважається самим здоровим. Воно містить велику кількість макро-і мікроелементів та вітамінів групи Б.

 

Комерційна пропозиція:

 

Permanent link to this article: http://ukrfeed.com.ua/?page_id=1491