Про компанію

Історія розвитку приватної компанії «Укрфід» була розпочата у 2004 році, а саме із першими поставками DL-метіоніну з Європи.

Основною сферою діяльності нашої компанії було і залишається технологічний супровід і дистрибуція кормових добавок від відомих виробників.

На сьогодні ТОВ «Укрфід» пропонує широкий спектр кормових компонентів для сучасного тваринництва. Перелік наших продуктів постійно оновлюється та доповнюється, оптимізуючись таким чином, щоби якомога ширше задовольнити потреби наших замовників.

Іншим направленням бізнесу – є кормовиробництво, поставки добових курчат, дорослої молодки і забезпечення ветеринарними препаратами.

Фактором підбіру кормових і ветеринарних засобів для нашого портфоліо є стандарти безпеки, ефективності та перевіреності.

Наразі, ТОВ «Укрфід» обслуговує більше ніж 100 господарств України та Молдови, серед яких біля 10 — племінного призначення. Згідно аналізу ринку, компанія входить до десяти найбільших постачальників кормових добавок в Україні.
Ми щороку розширюємо коло наших замовників за рахунок дотримання взятих на себе зобов’язань, ефективності нашої логістики та зручного розташування складу, бездоганного сервісу та широкого асортименту продукції.

Наша унікальна і перевірена модель бізнесу дозволяє контролювати собівартість виробленої продукції  наших замовників.

В компанії працюють висококласні фахівці з науковим ступенем, які мають величезний досвід роботи в тваринництві, як в Україні так і за її межами.

Бажаємо Вам взаємовигідної співпраці з нами!

Permanent link to this article: http://ukrfeed.com.ua/?page_id=2