Віросан 10л

200,00  л

Категорія: Позначка:

Опис

Віросан  застосовують для дезінфекції тваринницьких та птахівничих приміщень, інкубаторів, для дезінфекції яєць і тари, пунктів штучного осіменіння, транспортних засобів, поверхонь, об’єктів і обладнання, які підлягають ветеринарному нагляду, а також для заповнення дезбар’єрів.

Склад
100 мл препарату містить діючі речовини:
алкілдиметилбензиламоній хлорид – 25,0 г,
глутаровий альдегід – 11,0 г;
допоміжні речовини.

Фармакологічні властивості
Виросан – комплексне миючо-дезінфікуючий засіб, що діє бактерицидно (Staphylococcus aureus, Streptococcus faecalis, Pseudomonas aeruginosa, E. coli, Klebsiella pneumoniae, Proteus mirabilis, Listeria monocytogenes, Mycoplasma spp.), фунгіцидно (Candida spp., Aspergillus spp., Fusarium spp., Penicillium spp.), вирулицидно (Newcastledisease virus, Reovirus, Rotavirus, Coronavirus, Paramyxovirus, Poxvirus, Orthomyxovirus, Pestivirus) і інші бактерії і віруси.

Спосіб застосування та дози
Використовують водні розчини препарату низьких концентрацій. Може застосовуватися разовими способами: у вигляді розчину, розпиленням, туманообразованием, пенообразованям. Туманообразование можна проводити як холодним, так і гарячим способом з використанням туманогенераторов. У робочих концентраціях не викликає корозії елі karcher. Після експозиції руйнується факторами зовнішнього середовища (не потрібно змивати).

Permanent link to this article: https://ukrfeed.com.ua/?product=3706