Пробіон форте, пробіотик кормовий, Корея

450,00 

Опис

Кормову добавку Пробіон-форте застосовують для нормалізації мікрофлори кишечника, поліпшення процесу травлення, підвищення неспецифічної резистентності організму, стимуляції зростання, збільшення безпеки та продуктивності поголів’я, зниження витрат корму на одиницю продукції, поліпшення якості продукції. 500 г на т корму.

В 1 г кормової добавки міститься: Bacillus coagulance не менше 1×108 спор, Bacillus subtilis не менше 1 x 108 спор, Clostridium butyricum не менше 1 x 107 КУО, Rhodopseudomonas capsulate q.s., цеоліт 00 мг1, діа0.

На вигляд Пробіон-форте являє собою сипучий порошок, що не збивається в грудки, від білого до світло-коричневого кольору, без твердих частинок і сторонніх включень, зі специфічним запахом молочної сироватки. Гігроскопічний, добре розчиняється у воді.

Пробіон-форте зберігають у закритій упаковці виробника окремо від продуктів харчування та кормів, у сухому, захищеному від світла місці, при температурі від -30°С до +30°С. Розкритий мішок зберігати щільно закритим.

Термін придатності кормової добавки-24 місяці з дня виготовлення.

Фармакологічні властивості
Пробіон-Форте – відноситься до пробіотиків IV покоління. Це багатокомпонентний біологічно активний препарат, що містить мобілізовані на сорбенті живі бактерії Bacillus coagulans, Bacillus subtilis, Clostridium butyricum, Rhodopseudomonas capsulate. Сорбенти (цеоліт та діатоміт) мають сильнорозвинений поверхневий каркас, з порами різного розміру, здатними взаємодіяти з різними речовинами та клітинами пробіотичних культур. Таким чином, підвищується захист бактеріальних культур препарату при проходженні по всій довжині шлунково-кишкового тракту, завдяки чому вони швидше заселяють кишечник.

Bacillus subtilis-спороутворююча бактерія, що пригнічує грам-позитивні та грам-негативні бактерії шляхом їх конкурентного витіснення, не викликаючи при цьому резистентність. Стимулює розвиток Clostridium butyricum, що продукує масляну кислоту.

Bacillus coagulans – спороутворююча бактерія, що синтезує багато важливих вітамінів у шлунково-кишковому тракті, такі як, вітамін К і рибофлавін, фолієва кислота. Сприяє підтримці кислотно-лужного балансу в товстому кишечнику, засвоєнню поживних речовин. Стимулює зростання пробіотичної мікрофлори, зокрема Bacillus subtilis. Пригнічує зростання патогенних мікроорганізмів, таких як Shigella dysenteriae, відновлює мікрофлору кишечника, адсорбує кишкові токсини в організмі.

Clostridium butyricum – спороутворююча бактерія, що синтезує велику кількість коротколанцюгових жирних кислот, особливо N-олійну кислоту, в просвіті кишечника. Масляна кислота, у свою чергу, діє антимікробно, проти грамнегативних бактерій, таких як Escherichia coli, Salmonella sp., Clostridium perfringens. Також вона є джерелом енергії для слизової оболонки кишечника – ентероцитів, що сприяє збільшенню довжини кишкових ворсинок.

Rhodopseudomonas capsulate – пурпурні фотосинтетичні бактерії, які у зовнішньому середовищі на світлі споживають сірководень та молочну кислоту, виробляючи при цьому вуглеводи. Вуглеводи споживаються молочнокислими бактеріями із виділенням молочної кислоти. Таким чином, замикається цикл симбіозу цих бактерій. Як наслідок, знижується рівень сірководню та аміаку у зовнішньому середовищі. В результаті знижується бактеріальне обсіменіння патогенними мікроорганізмами підстилки тварин.

Симбіоз всіх перерахованих бактерій дозволяє покращувати не тільки мікрофлору кишечника, але й суттєво знижувати ризик виникнення бактеріальних захворювань за рахунок природного витіснення у зовнішньому середовищі умовно-патогенних бактерій (Escherichia coli, Salmonella sp., Clostridium perfringens) шляхом активного розмноження молочнокислих бактерій.

Цеоліт та Діатоміт-адсорбенти природного походження. Вони уповільнює проходження харчових мас шлунково-кишковим трактом, тим самим створюють умови для більш повного всмоктування поживних речовин. Крім цього, тварини, що швидко ростуть (свині, бройлери) споживають велику кількість води, що також знижує засвоюваність корму. Цеоліти та діатоміти, будучи хорошими гідротаторами, пролонгують травлення та сприяють підвищенню конверсії корму. При проходженні цеоліту шлунково-кишковим трактом, в результаті механохімічних реакцій, регулюється сольовий баланс організму. Виводяться з організму надлишкові йому хімічні елементи та його сполуки, зокрема канцерогенні, які з кормом і поповнюють його відсутніми хімічними компонентами. Діатоміт містить мінеральні речовини: кремній, залізо, марганець, кальцій, магній, калій, натрій, фосфор та ін., які беруть участь у багатьох біохімічних процесах, і, зокрема, у процесах розпаду та синтезу білків, жирів та вуглеводів.

Вам також може сподобатися…

Permanent link to this article: https://ukrfeed.com.ua/?product=%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b1%d1%96%d0%be%d0%bd-%d1%84%d0%be%d1%80%d1%82%d0%b5-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b1%d1%96%d0%be%d1%82%d0%b8%d0%ba-%d0%ba%d0%be%d1%80%d0%bc%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%b9-%d0%ba%d0%be%d1%80