Флорон 2%, 1кг

650,00  кг

Категорія: Позначка:

Опис

Флорон 2% порошок належить до антибіотиків групи феніколів. Флорфенікол являє собою похідне тіамфеніколу, в молекулі якого гідроксильна група замінена атомом фтору. Препарат чинить бактеріостатичну дію на чутливі мікроорганізми, в протоплазмі бактеріальної клітини зв’язується з рибосомной субодиницею 70S, де блокує фермент пептидил-трансферазу, що призводить до гальмування синтезу білка чутливих бактерій на рівні рибосом.
Флорфенікол активний проти бактерій, які виробляють ацетилтрансферазу і є стійкими до хлорамфеніколу. Флорфенікол володіє широким спектром антибактеріальної дії, в тому числі щодо Actinobacillus pleuropneumoniae, Pasteurella multocida, Pasteurella haemolitica, Bordetella bronchiseptica, Haemophilus parasuis, Micoplasma hyopneumoniae, Micoplasma hyorhinis, Salmonella choleraesuis, Staphilococcus aureus, Streptococcus suis і Escheriсhia coli.
При пероральному введенні флорфенікол добре і швидко всмоктується із кишкового тракту і проникає у всі органи і тканини. Біодоступність флорфеніколу після перорального введення становить 88%. Максимальна концентрація антибіотика в крові досягається через 1 год після перорального введення. Антибактеріальна концентрація після перорального введення зберігається в органах і тканинах тварин протягом 24 годин.

Показання до застосування:
Застосовують для лікування свиней при захворюваннях бактеріальної етіології: плевропневмонія, викликана Actinobacillus pleuropneumoniae або Haemophilus parasuis, атрофічний риніт, викликаний Pasteurella multocida, Bordetella bronchiseptica, а також інших інфекційних захворюваннях свиней бактеріальної етіології, спричинених мікроорганізмами, чутливими до флорфеніколу.
Забороняється застосування Флорона® 2% порошку для лікування свиноматок у період вагітності і лактації, а також кнурів-плідників.

Спосіб застосування та дози:
Флорон 2% порошок застосовують свиням перорально в суміші з кормом у добовій дозі 1,5-2 мг флорфеніколу на 1 кг живої маси тварини (що відповідає 1,5-2 кг лікарського препарату на тонну корму) протягом 7 днів поспіль.

Permanent link to this article: https://ukrfeed.com.ua/?product=%d1%84%d0%bb%d0%be%d1%80%d0%be%d0%bd-2-1%d0%ba%d0%b3