Тілміковет форте 1л

1 900,00  шт

Категорія: Позначка:

Опис

Масляниста рідина від світло-жовтого до темно-жовтого кольору.

Склад:
1 мл препарату містить діючу речовину:
тілмікозіна (у формі тілмікозіна фосфату) – 250 мг;
бромгексина гідрохлорид – 16,7 мг.

Фармакологічні властивості:
ТІЛМІКОВЕТ ФОРТЕ – комбінований препарат, до складу якого входять тілмікозіна фосфат і бромгексина гідрохлорид.
Діючими речовинами препарату є тілмікозін – напівсинтетичний антибіотик групи макролідів, і хімічний відхаркувальний засіб бромгексин.
Тілмікозін – антибіотик з широким спектром дії проти грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, особливо проти Mycoplasma spp., Haemophilus spp., Actinomyces spp., Corynebacterium і Pasteurella spp. Механізм дії його полягає у блокуванні синтезу білків у бактерійній клітині в результаті утворення комплексу з 50S-субодиницями рибосом.
Бромгексин чинить муколітичну (секретолітичну) і відхаркувальну дію. Муколітичний ефект пов’язаний з деполімеризацією і розрідженням мукопротеїнових і мукополисахаридных волокон, що покращує відходження мокроти, тим самим полегшуючи дихання. Однією з важливих особливостей дії бромгексина є його здатність стимулювати утворення сурфактанту – поверхнево-активної речовини ліпідо-білково-мукополісахаридного характеру, яка синтезується в клітинах альвеол.
Біосинтез сурфактанту порушується при різних захворюваннях органів дихання, викликаних Mycoplasma gallisepticum, Mycoplasma synoviae, Ornithobacterium rhinotracheale. Це призводить до порушення стабільності альвеолярних клітин, послаблення їх реакції на несприятливі впливи.
При комбінованому застосуванні тілмікозіна з бромгексином підвищується концентрація антибіотика в секреті верхніх дихальних шляхів і в мокроті, прискорюється його всмоктування, завдяки чому досягається високий рівень тілмікозіна в крові впродовж тривалого часу і прискорюється процес видужування.

Застосування:
Лікування курчат при захворюваннях органів дихання, викликаних Mycoplasma gallisepticum, Mycoplasma synoviae, Ornithobacterium rhinotracheale, Pasteurella multocida і іншими мікроорганізмами, чутливими до тілмікозіну.

Дозування:
Перорально з питною водою в дозі – 30 мл препарату на 100 л питної води (75 мг тілмікозіна і 5 мг бромгексина на 1 літр питної води) впродовж 3 діб. Лікування можна повторити пізніше у разі стресових ситуацій і нових випадків захворювання.
В період лікування птах повинен отримувати тільки лікувальний розчин як єдине джерело питної води; кожних 24 години необхідно готувати свіжий розчин препарату.

Permanent link to this article: https://ukrfeed.com.ua/?product=%d1%82%d1%96%d0%bb%d0%bc%d1%96%d0%ba%d0%be%d0%b2%d0%b5%d1%82-%d1%84%d0%be%d1%80%d1%82%d0%b5-1%d0%bb