Паратіл, 1л

1 500,00  л

Рідина від світло-жовтого до темно-жовтого кольору, допускається поява незначного осаду.

Склад
1 мл препарату містить діючі речовини:
енрофлоксацин – 80,0 мг;
колістину сульфат – 600000 МО;
тилмикозин фосфат у перерахунку на тилмикозин – 75,0 мг.

Фармакологічні властивості
Паратіл – комбінований препарат, що містить три антибіотика.
Енрофлоксацин – антибіотик групи фторхінолонів. Механізм його дії пов’язаний з пригніченням субодиниці А ДНК-гірази (топоізомераза ІІ) грамнегативних бактерій, що блокує процес суперспіралізації молекули ДНК. У грампозитивних бактерій цей процес впливає на топоизомеразу IV, а не на топоизомеразу ІІ. При цих умовах блокуються транскрипція та рекомбінаційні процеси в ДНК бактерії.
Енрофлоксацин володіє бактерицидною дією проти грампозитивних (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Clostridium spp., Listeria monocytogenes, Corynebacterium spp. та інші) і грамнегативних мікроорганізмів (E. сoli, Salmonella spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Pasteurella spp., Bordetella spp. та ін), а також діє на мікоплазми (Mycoplasma gallisepticum, Mycoplasma synoviae, Mycoplasma hyosynoviae, Mycoplasma hyopneumoniae, Mycoplasma meleagridis, Mycoplasma iowae).
Колістин – антибіотик групи полимиксинов, синтезуються аеробної спорообразующей паличкою Bacillus polymyxa. Він діє бактерицидно на грампозитивні бактерії (такі як E. coli, Salmonella spp., Pseudomonas spp.), зв’язуючись з фосфоліпідами цитоплазматичної мембрани, посилюючи її проникність для внутрішньо-, так і зовні клітинних компонентів, що призводить до деструкції клітинних бар’єрів.
Тилмикозин – напівсинтетичний антибіотик групи макролідів з широким спектром дії проти грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, особливо проти Pasteurella spp., Haemophilus spp., Actinomyces spp., Corynebacterium і Mycoplasma spp Механізм дії тилмикозина полягає в блокуванні синтезу білків у бактеріальній клітині в результаті утворення комплексу з 50S-субодиницями рибосом.

Застосування
Лікування свійської птиці (курчат, курей-бройлерів, індиків), хворий колібактеріозом, пастерельозом, сальмонельоз, мікоплазмозом, хронічними респіраторними інфекціями (CRD), стафілококом і кампілобактеріозом, викликані мікроорганізмами, чутливими до енрофлоксацину, тилмикозину і колистину.

Дозування
Перорально з питною водою в дозі – 1,0 мл препарату на 1 л питної води щодоби протягом 3-5 діб.
В залежності від тяжкості захворювання, дозу препарату можна збільшити до 1,5 мл препарату на 1 л питної води щодоби.
Лікування можна повторити пізніше у разі стресових ситуацій і нових випадків захворювання.
Перед використанням ампулу чи флакон (каністру) з препаратом струсити.
У період лікування тварин повинні отримувати тільки воду, що містить препарат. Щодня готують свіжий розчин препарату у обсязі, розрахованому на споживання протягом доби.

Категорія:

Permanent link to this article: https://ukrfeed.com.ua/?product=%d0%bf%d0%b0%d1%80%d0%b0%d1%82%d1%96%d0%bb-1%d0%bb