Кокцисан 12% 25кг

180,00  кг

Категорія: Позначки: ,

Опис

Кокцисан 12 % – лікарський засіб для профілактики кокцидіозу у курчат-бройлерів, ремонтного молодняку курейнесучок, кіз та кролів.
Склад:
Кокцисан 12 % гранулят містить в якості діючої речовини 120 мг/г поліефірного іонофорного антибіотику саліноміцину натрію, а в якості допоміжних компонентів: карбонат кальцію, сахарозу, кукурудзяний крохмаль. Препарат не містить генно-модифікованих продуктів. Зовнішній вигляд – гранули світло-коричневого кольору, діаметром 6-8 мм зі специфічним запахом, не розчинний воді.

Фармакологічні властивості:
Саліноміцин натрію, що входить до складу препарату, активний відносно більшості видів кокцидій, що паразитують у птиці, у тому числі: E. tenella, E. necatrix, E. mivati, E. maxima, E. brunetti, E. mitis, E. praecox.
Механізм дії саліноміцину натрію пов’язаний з порушенням переносу катіонів натрію і калію у статево незрілих форм кокцидій, що призводить до загибелі кокцидій на стадії шизогоніі.
При пероральному застосуванні саліноміцин натрію практично не всмоктується з шлунково-кишкового тракту і починає діяти на слизовій і підслизовій оболонках кишечника. Виводиться з організму птиці переважно в незмінному вигляді з калом протягом 3-4 діб.

Permanent link to this article: https://ukrfeed.com.ua/?product=%d0%ba%d0%be%d0%ba%d1%86%d0%b8%d1%81%d0%b0%d0%bd-12-25%d0%ba%d0%b3