Вітамін В6 кормовий

1 600,00  кг

Категорія: Позначка:

Опис

Біологічна роль піридоксину визначається його участю в амінокислотному обміні і побудові ферменту фосфорилази, що розщеплює глікоген. Піридоксин потрібний також для перетворення в організмі тварин лінолевої кислоти на арахідонову, в утворенні жиру з білку, гемоглобіну крові, а також в обміні натрію. Вітамін В6 бере безпосередню участь у білковому, вуглеводному, жировому і мінеральному обміні організму тварин. Головними ознаками авітамінозу у свиней є втрата апетиту, анемія, дерматити, уповільнення зростання поросят, погіршення використання азоту і енергії корму, шлунково-кишкові розлади, підвищена збудливість, судоми, що призводять до падіжу молодняка, в крові низький рівень гемоглобіну.

У птиці дефіцит піридоксину знижує ефективність використання білку корму, викликає порушення у вуглеводному і жировому обміні, паралічі, з’являється дискоординація рухів, курчата “сідають” на ноги, у важких випадках лежать розпростертими, голова закинута вгору.

Permanent link to this article: https://ukrfeed.com.ua/?product=%d0%b2%d1%96%d1%82%d0%b0%d0%bc%d1%96%d0%bd-%d0%b25-%d0%ba%d0%be%d1%80%d0%bc%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%b9