Вітамін В2 кормовий

3 300,00  кг

Категорія: Позначка:

Опис

У рибофлавіні потребують птиця, свині, собаки, а також телята і ягнята в ранньому віці при згодовуванні замінників молока, що не містять цього вітаміну. У дорослої великої рогатої худоби та овець достатня кількість рибофлавіну синтезується в травному каналі. При нестачі в кормах рибофлавіну різко затримується зростання курчат, каченят, індичат, гусенят, перепелят, зменшується вміст вітаміну в яйці, що створює несприятливі умови для розвитку ембріонів при інкубації, при цьому найбільша смертність ембріонів спостерігається в середині інкубації. Типовою ознакою гіповітамінозу В2 у птахів є параліч кінцівок, у дорослої птиці різко знижується яйценосність і виводимість яєць.

У свиней недолік рибофлавіну в кормовому раціоні викликає у супоросних маток розсмоктування і муміфікацію ембріонів, народження мертвих або слабких поросят. Поросята відстають у рості, у них відбувається огрубіння волосяного покриву та шкіри, з’являється ексудат навколо очей і вух, метушні кают проноси, блювота, підвищена збудливість. У період росту спостерігається випадання щетини, розвиток виразкового коліту та відмінок.

При частковому нестачі вітаміну В2 знижуються продуктивні якості свиней з-за погіршення використання поживних речовин кормів.

Дефіцит рибофлавіну найчастіше спостерігається на зернових раціонах, що не містять спеціальних вітамінних добавок або містять нижче оптимального рівня, при тривалому зберіганні кормів.

Permanent link to this article: https://ukrfeed.com.ua/?product=%d0%b2%d1%96%d1%82%d0%b0%d0%bc%d1%96%d0%bd-%d0%b22-%d0%ba%d0%be%d1%80%d0%bc%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%b9