Вітамін В12 кормовий

2 600,00  кг

Категорія: Позначка:

Опис

У тваринному організмі відіграє значну роль в процесі кровотворення, роботі червоного кісткового мозку і біосинтезі нуклеїнових кислот. У своєму складі містить кобальт. За допомогою вітаміну В12 здійснюється ресинтез в організмі незамінної амінокислоти метіоніну. Цей вітамін впливає на ріст тварин, активізацію білкового обміну, сприяє засвоєнню амінокислот.

Недостатня забезпеченість свиней, птиці, молодняку ​​жуйних тварин і собак вітаміном В12 викликає у них злоякісну анемію, що супроводжується різким зниженням продуктивності, припиненням зростання і повним виснаженням організму через низький засвоєння білків кормів рослинного походження. У птахів спостерігається зниження виводимості яєць в результаті підвищеної ембріональної смертності в останній тиждень інкубації з ознаками атрофії м’язів кінцівок, крововиливом в м’язи, аллантоис і жовтковий мішок.

У дорослої великої рогатої худоби та овець спостерігається поява злоякісної анемії та її наслідків при порушенні мікробного синтезу вітаміну В12 в преджелудках, коли тварини отримують корми, бідні кобальтом.

Хорошим джерелом вітаміну В12 є корми тваринного походження, водорості, сапропель. У кормах рослинного походження цей вітамін відсутній. Тому в комбікорми і раціони тварин з однокамерним шлунком і птиці додають кристалічний ціанкобаламін.

Permanent link to this article: https://ukrfeed.com.ua/?product=%d0%b2%d1%96%d1%82%d0%b0%d0%bc%d1%96%d0%bd-%d0%b212-%d0%ba%d0%be%d1%80%d0%bc%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%b9