Return to Кормові компоненти

Лизунці для ВРХ

Карамелізовані лизунці КЕНДІ – це кристалізовані лизунці з високим вмістом мікро-, макроелементів та

cow

вітамінів, основною ціллю яких є підвищення споживання СР раціону та профілактика ацидозу. Процес лизання стимулює виділення слини і покращує апетит. Корова яка має здоровий апетит — здорова і продуктивна корова!

Переваги від використання лизунців:

 

• Ефективна система профілактики ацидозу;

• Економія ветпрепаратів;

• Підвищення рівня споживання кормів (+10%);

• Покращення репродуктивної функції;

• Зменшення випадків хвороб кінцівок;

• Збільшення виходу телят;

• Додаткова енергія;

• Збалансованість раціону по мікро-макроелементів.

 

Види лізунців:

Евкаліпт

Кенді-евкаліпт – карамелізована добавка для телят. Забезпечує потребу телят у вітамінах та мінералах, стимулює ранній перехід на основні корми, підтримує імунну систему. Завдяки вмісту ефірних масел евкаліпта й ментолу зменшує ризик респіраторних захворювань, ідеально підходить для телят у стресових ситуаціях.

Грос

Кенді-грос призначений для сухостійних корів. Забезпечує організм сухостійної корови оптимальним рівнем енергії, вітамінів та мінералів. При цьому зменшує ризик захворювання на післяпологовий парез. Підтримує стабільну роботу рубця тварини та пришвидшує перехід тварини до споживання більшої кількості основного корму.

Суперлакт

Кенді-суперлакт – для високопродуктивних корів, ремонтних теличок, для корів першого періоду лактації, бичків на відгодівлі, а також для використання під час випасу на осінньому пасовищі. Стимулює ріст та активність позитивної мікрофлори рубця, підвищує споживання основного корму та засвоюваність поживних речовин. При використанні цієї добавки зменшується ризик захворювань, пов’язаних з обміном речовин (кетози, ацидози).

Лакт

Кенді-лакт – для дійних корів середньої продуктивності та бичків на відгодівлі. Доповнює раціон тварини необхідними вітамінами та мінералами, підвищує активність та кількість мікробів рубця, збільшує споживання основного корму та покращує його засвоюваність.

Ензим

Кенді-ензим – для дійних корів та корів після отелу. Збільшує споживання сухої речовини, стабілізує кислотність шлунку після отелу завдяки живим дріжджам, що входять до складу Кенді-ензим. Сприяє збільшенню молочної продуктивності, покращенню якості молока, зменшенню витрат на корми.

Пас

Кенді-пас – для дійного стада та ВРХ на відгодівлі, які знаходяться на випасі у літній період. Підвищений вміст магнію у добавці дозволяє уникнути пасовищної тетанії. Зменшує ризик хвороб, пов’язаних з обміном речовин. Сприяє збільшенню приросту живої маси, швидшому статевому дозріванню. Вживаючи Кенді-пас, тварини краще розвиваються фізіологічно.

 

Комерційна пропозиція:

 

Permanent link to this article: http://ukrfeed.com.ua/?page_id=2122